JUUNIORID

Treener: Karolin Tamm

Grupp on suunatud 12-15-aastastele neidudele. Hooaja esimesel poolel keskendutatakse tantsutehnika baasile, õpitakse erinevates stiilides koreograafiaid ning vastavalt tasemele akrobaatikat. Teisel hooaja poolel on rõhk tantsukavade puhastamisel ning tiimi sünkrooni saavutamisel. Kogu hooaja vältel on tantsija individuaalne fookus painduvuse arendamisel - vajalikke harjutusi tehakse ka tundides.

Pilt: Alar Truu

ESINDUSTIIM 

Treener: Anita Mäetalu

Esindusrühma väljundiks on kogu hooaja kestel erinevad esinemised ning osalemine Eesti Meistrivõistlusel Cheerleadingus. Treeningutel keskendutakse koreograafiate, tantsutehnika, akrobaatiliste elementide ja Cheerleading tõstete õppimisele. Lisaks sellele pööratakse tähelepanu painduvuse arendamisele. Trennid toimuvad 2 korda nädalas ning vajadusel tehakse lisatrenne. 

Pilt: Alar Truu

SHOWGRUPP


Showgrupp kasvas välja pikaaegsest ideest teha eraldi grupp, kelle peamine eesmärk on pakkuda erinevatel üritustel kuni 10-minutilist tantsukavade etendust. Show koosneb erinevat stiili tantsudest ning elementidest. Grupp on kinnine ning moodustatakse kutsete alusel.